×

Alacaatlı Mah. 4835. Cadde No:18 Çankaya / Ankara
+90 312 230 6 555

LCM
Image

Değerli Velimiz,

Beştepe Artletics, London College of Music’in (LCM) Ankara’daki yetkili merkezidir. LCM, uluslararası düzeyde kabul gören Ofqual tarafından akredite edilmiştir. Sınavlar her yıl Haziran ayında yapılır. İngiltere Ulusal Eğitim Bakanlığı denetim elemanları tarafından yapılan LCM sınavları uluslararası sınav kurulları arasında ciddi bir saygınlığı vardır.

London College of Music, müzik uğraşı içinde olan çocuk, genç ve yetişkinleri, akademik olarak disipline eden, odaklı çalışmaya yönlendiren ve girilen her sınav sonrası katılımcıyı başarı düzeyine göre sertifikalarla destekleyen bir sistemdir.

LCM sınav sertifikası/diploması, tüm dünyada geçerli bir belgedir. Yurt içi ve yurt dışında birçok özel eğitim kurumu, okul ve üniversite başvurularında LCM sertifikaları, adayların kabul sürecinde değerlendirilen öncelikli bir belge olma özelliği taşır. London College of Music’ in sınav sistemine dâhil olan öğrenciler uluslararası bir akreditasyona sahip olurken; dünyanın önemli üniversiteleri ve saygın kurumlarına yapacakları iş başvurularında da önemli bir avantaj elde ederek bir adım öne geçerler.