×

Alacaatlı Mah. 4835. Cadde No:18 Çankaya / Ankara
0850 762 62 16

YÜZME

Yüzme, kas ve iskelet sistemi, solunum sistemi, dolaşım sistemi gibi çeşitli fiziksel sistemlerin sağlığının geliştirilmesinde olumlu özelliklere sahiptir. Yüzmenin faydaları arasında vücuttaki tüm hareket organlarını çalıştırması ilk sırada yer alır. Özellikle çocukluk döneminde sağlıklı ve büyüme gelişmeyi destekler.

Yüzme, bireyin tüm bedenini kol ve bacak hareketlerinden başka bir unsur kullanmadan su içinden ilerletmesini gerektiren, bireysel veya takımsal düzeyde gerçekleştirilen bir yarış ya da antrenman sporudur. Bu spor, yüzme havuzlarında yapılmaktadır.

Beştepe Artletics Yüzme havuzumuz, ders dışı zamanların verimli ve aktif bir şekilde değerlendirilmesi ve yeni arkadaşlık ortamı oluşturmak amacıyla kurulan bir kulüptür. Yüzme sporunu profesyonel olarak yapmayı, kulüpler ve okullar arasında düzenlenen yüzme yarışmalarına katılım sağlanması amaçlayan bir kulüptür. Ders dışı zamanlarda kaliteli, sağlıklı, eğlenceli zaman geçirmek Beştepe Koleji Yüzme Kulübümüzün hedefleri arasındadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için lütfen tıklayınız