×

Alacaatlı Mah. 4835. Cadde No:18 Çankaya / Ankara
+90 312 230 6 555

KIŞ OKULU" RİTMİNİ KEŞFET "

Spor ve Sanatla Karları Eritiyoruz!

Artletics Kış Okulu programıyla 4-12 yaş çocuklar, Türkiye’nin ilk ve tek “Spor, Sanat, Sağlık Kampüsü”nde keyif dolu bir sömestir tatili yaşayacak.

Alanının en iyisi eğitmenlerimiz ile öğrenciler; cimnastik, yüzme, basketbol, satranç, akıl oyunları, robotik-kodlama, drama, görsel sanatlar, İngilizce, dans, body percussion gibi derslerden oluşan zengin bir programla eğlenirken öğrenecek…

24-28 Ocak ve 31 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında 2 dönemden oluşan “tam gün” kış okulumuza aşağıdaki link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.Kış Okulu kayıt başvurusu için lütfen tıklayınız.1. Dönem

  • 24 Ocak - 28 Ocak
2. Dönem

  • 31 Ocak - 4 Şubat
Art & Craft

Çocuklara kendi eşyalarını tasarlama fırsatı veren art & craft dersimiz, çocukların yaratıcılık güçleri ile tasarım yapma yetilerinin ve el becerilerinin gelişmesini hedefler.

English Time

Çocukların tatil keyfini kaçırmadan, eğlenceli aktivitelerle İngilizce gelişimini sürdürmeyi hedefler. Öğretici ve eğlenceli aktivitelerle zenginleştirilmiş, yabancı dil eğitim programı sunar.

Drama

Çocuklarda algı ve imgeleme gelişimi, bütünün bir parçası olabilme, şahsi becerilerini grup içinde yansıtabilme ve bunu eğlenerek, düşünerek yapabilme yetilerinin geliştirilmesi hedeflenir.

Robotik-Kodlama

Robotik-Kodlama programı; öğrencilerimize tüketimden üretime geçme, yeni ürünler üretme, yaratıcılıklarını ve inovatif düşüncelerini kullanma olanağı sağlar.

Stafet Çalışmaları

Koordinasyon geliştirici stafet çalışmalarıyla öğrencilerimiz eğlenirken motorik becerilerini de geliştirirler.