×

Alacaatlı Mah. 4835. Cadde No:18 Çankaya / Ankara
+90 312 230 6 555

BALE
Image

Bestepe Artletics’te özel olarak tasarlanmış oyunlarla desteklenen bale ve koordinasyon dersleri, öğrencilere profesyonel bir alt yapı kazandırır. Artletics’te aile sıcaklığı sunan bir ortamda öğrenciyi sınırlarının ötesine taşıyarak parlatmak ve başarıya ulaştırmak hedeflenir. Bestepe Artletics’te her bir öğrenci konservatuar kültüründe yer alan solfej eğitimi alarak müzik ve ritim duygusu kazanır.

Bale ile ilgilenen tüm öğrenciler, yıl içinde düzenlenen temsillerde yer alarak profesyonel sahnelere geçiş yaparlar. Yıl içinde kat edilen gelişim süreci profesyonel olarak takip edilir ve değerlendirilir. Her katılımcı, potansiyel uluslararası bale sanatçısı olarak yetiştirilir.

Türkiye’de tek; esneme duvarı

Bale stüdyosu dans ve tüm hareket çalışmaları düşünülerek uluslararası standartlara göre tasarlanmıştır. Türkiye’de örneği bulunmayan esneme duvarı ile Artletics, cimnastik ve bale öğrencilerine örneği olmayan bir ayrıcalık sunar. Bale stüdyosu Türkiye’ de yalnızca Bestepe Artletics’te bulunan özelleştirilebilir bar kullanımları, ısınma, havalandırma, aydınlatma ve özel çalışma zeminiyle öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.